• Mahall Ankara B-134
  • info@kipu.com.tr
  • 08:00 – 18:00

Kipu BVA 1.1

BVA-’Bluetooth Vehicle Automation’- Versiyon 1.1 ile kara araçları için kontrolün sınırı yok. Her türlü zorlu koşulda çalışabilen 4 Çekirdekli işlemcisi; 2,4 veya 8 GB’lık RAM seçenekleri ve 2 adet 4K-60FPS görüntü çıkışlarıyla benzersiz bir araç kontrol deneyimi sağlar. Ios, Android veya bağımsız bir dokunmatik ekran üzerinden kontrol sağlayan sisteme, aynı anda birçok cihazdan erişebilir ve koltuğunuzun konforundan tüm aksesuarları kontrol edebilirsiniz. Bu sisteme özel geliştirilen üstün yazılımı sayesinde sektördeki benzerlerinden farklı olarak İnternet’e ihtiyaç duyamadan araca 17 ayrı dilde sesli komut verebilirsiniz. Modüler şekilde eklenebilen ek kontrol üniteleri sayesinde sınırsız sayıda ve her türden motoru, aydınlatmayı ve sensörü kontrol edebilirsiniz.

Kipu RVIS 1.0

RVIS-‘Recreational Vehicle Infotainment System’ – Versiyon 1.0 ile motokaravan, çekme karavan ve benzeri her türlü özel yapım yaşam alanı için dikkatle geliştirilmiş donanım sayesinde karavan konforunu son teknolojiyle birleştirin. Aracınızda bulunan konfor, aydınlatma, güvenlik ve yaşam ögelerinin hepsini tek bir cihazla kontrol edebilir, önemli bilgileri öne çıkararak daha az kullandığınız özellikleri arka plana atabilirsiniz. Sizi tanıyarak kullanım alışkanlıklarınıza ve konfor alanınıza göre kendini otomatik olarak ayarlayan ve aracınıza dair her türlü elektronik aracı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayan bir sistemdir. İster sabit bir dokunmatik ekrandan, ister bir tabletten veya akıllı telefondan kontrol edilebilir & sesli komut, araç asistanı gibi gelişmiş teknolojilere ek bir maliyet olmadan erişebilirsiniz.

Kipu AGC

AGC-‘Advanced Gesture Control’, diğer ürünlerimize ek bir modül olarak veya bağımsız bir ürün şekilde satın alabileceğiniz gelişmiş bir ‘Gesture’ yani el hareketleri ile kontrol sistemidir. 3 Farklı sürümü bulunan bu teknoloji ile ister geniş açılı 3 Boyutlu kameralar ile ister temassız kontrol sağlayan gizli kontrol panelleri ile aracınıza bağlı olan elektronik sistemlere el hareketleriniz ile komut verilebilir. AGC ile birlikte koltuğunuzdan uzaklaşmadan yalnızca elinizle işaret ederek ses açıp kapatabilir, aydınlatmaları kontrol edebilir veya önceden belirlediğiniz her türlü komutu gerçekleştirebilirsiniz. Size özel sunacağımız işaret ile kontrol sistemi çözümleri ile aracınızı tam bir teknoloji üssüne çevirebilir ve konforunuzla ilgi odağı olabilirsiniz.

Kipu SCoB

SCoB-‘Self Care on Board’, Araç içi akıllı sağlık ve kişisel bakım teknolojileri sunan yepyeni bir kontrol sistemidir. Odağında insan olan her sektör için kullanılabilecek bu sistem kullanıcıya anlık detaylı sağlık bilgilerini sunabilmekte ve kişisel bakım önerileri sunmaktadır. Günümüzde akıllı saatlere kadar indirgenen sağlık teknolojilerini çok daha gelişmiş ve tutarlı bir biçimde görmek isteyen kullanıcılar için basit bir arayüz sunmaktadır. Hâlihazırda kullanılan Kipu Teknoloji kontrol sistemlerine ek olarak gelen bu üst seviye paket ile anlık olarak kalp atış hızınızı, kan şekeri ve salgın hastalıkların tespitinde kritik rol oynayan kandaki oksijen seviyesi gibi önemli verileri izleyebilir ve belirli aralıklarla sisteme kaydederek güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. İnsan öncelikli ve kullanıcısına değer sunan daha pek çok özelliği ile birlikte bu sistem hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yeteneklerimiz

Mekanik Tasarım

İhtiyaç duyduğunuz ürünler ile ilgili veya tamamen bağımsız mekanik tasarım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Elektronik Devre Testleri

Elektronik aksamlarınızın mekanik, manyetik ve elektronik testlerinin yapılması ve belgelendirme öncesi hizmetler.

Dijital Asistan

Akıllı dijital asistanlar, sesli ve işaret dilinde iletişim kurma becerisi olan sanal asistan hizmetleri sağlıyoruz.

Design iconDesign icon for website, application, printing, document, poster design, etc.
Yol Bilgisayarları

CAN BUS üzerinden bilgi aktarımı sağlayan hız, devir, sıcaklık, arıza ve servis bilgilerini ek cihazlara aktaran özel yol bilgisayarları tasarlıyoruz.

Özel Tasarım Ekranlar

İsteklerinize özel olarak hazırlanan dokunmatik, bükümlü veya esnek ekran teknolojilerini sizlerle buluşturarak işinize entegre ediyoruz.

Size Özel Yazılım

İhtiyaçlarınıza ve kurumsal isterlerinize uygun yazılımları size özel olarak tasarlıyor ve test ediyoruz. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Translate »